top of page
  • Yazarın fotoğrafıOnAir

Datça'da Festival Hazırlığı


Datça'da bu yıl ilk kez düzenlenecek Badem Çiçeği Festivali, birbirinden renkli programıyla konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor.

Datça, bu yıl ilk kez düzenlenecek Badem Çiçeği Festivali'ne ev sahipliği yapacak. Datça Belediyesi ile Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nın desteği ve yerli halkın emeğiyle 16-18 Şubat arasında 3 gün süreyle gerçekleştirilecek festival, Datça'yı gönüllerince gezmek, doğayla bütünleşmek ve yöreye has lezzetleri tatmak isteyenlere fırsat yaratacak.

Festival coşkusu tüm yarımadaya yayılarak farklı bölgelerde kurulacak panayır alanlarında, badem ürünleri satışından yöresel yemeklere, doğal üretim workshop'larından Datça'da üretilen el işi takı ve hediyelik ürünlere, yöreye has dans gösterilerinden müzik dinletilerine pek çok etkinlik düzenlenecek. Ayrıca ziyaretçilerin tercihlerine göre katılabilecekleri badem çiçeği fotoğraf turu, doğa yürüyüşü, Knidos ve Eski Datça gezileri, şarap tadımı, fotoğraf yarışması gibi etkinlikler de festival programı arasında yer alıyor.

28 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page