• Siyah Facebook Simge
  • Siyah Pinterest Simge
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah SoundCloud'a Simge
  • Elma Müzik Sosyal Simge
  • Simge Google Play Siyah

23.06.2018

Gezi teknesi sahibi ve kaptan Ayhan Çıraklık (54) ile 5 gönüllü arkadaşı, günübirlik tur yapanların en çok uğradığı noktalarından olan 5 koyda, 5 saat süren temizlik çalışması yaptı. Datça Yarımadası’nın Akdeniz’e bakan bölümünde, ilçe merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Tabaklık Koyu’ndan başlanan temizlik çalışması İnceburun, Kunta Kinte Koyu ve İncirli İn’in ardından Armutlu Su Koyu’nda sona e...

23.06.2018

Geleceğin sanatçı adayları UKKSA'da eğitim aldı

     8 yıl önce kurulan Uluslararası Knidos Kültür ve Sanat Akademisi (UKKSA), bu kez geleceğin sanatçılarına kapılarını açtı. UKKSA bünyesinde yaz okulları projesi kapsamında düzenlenen resim ve seramik kursuna katılan anaokulu, ilkokul ve ortaokuldan 2 ila 13 yaş arası 43 öğrenci, eğitim aldı.

Datça'da aileleriyle birlikte 5 gün boyunca...

21.06.2018

Datça ilçesinde yaşamlarını sürdüren 11 resim ve heykel sanatçısı, sanayi çarşısındaki bir tamirhanede karma sergi açtı.


Datça'da kısa bir süre önce hizmete giren bir oto tamircisinde, 'Sanat Her Yerde' adıyla gerçekleştirilen serginin açılışına, kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Çekiç ve motor seslerine aşina olan oto tamir atölyesi, bu kez Datçalı iki DJ'nin müzik ziyafeti eşliğinde san...

20.05.2018

Datça Limanı'nda sokak hayvanları için düzenlenen kermese yüzlerce kişi katıldı. Pasta ve çörek gibi yiyecekler başta olmak üzere ev ve giyim eşyaları ile süs ve çeşitli takı malzemeleri kermeste satıldı. Hayvanseverler, sokak hayvanlarına yardım toplamak için birbirleriyle yarıştı.

Datça Hayvansevenler Derneği'nin 20 yıldır başkanlık görevini yürüten Avusturyalı Heinz Ehrmann, kermesten elde edi...

20.05.2018

Uluslararası Knidos Kültür ve Sanat Akademisi'nde (UKKSA) bu yıl 10 Şubat- 30 Ekim tarihleri arasında 'Doğaya Saygı' temasıyla gerçekleştirilecek olan, 8'inci Knidos'un Sır'ı Sanat Festivali kapsamında, Türkiye'de ilk kez üç boyutlu mozaik eserler çalıştayı düzenlendi.

Türkiye'nin değişik illerinden, 10 günlük bir ortak çalışma için Datça'ya gelen 14 mozaik sanatçısı, UKKSA bünyesindeki açık hava...

13.05.2018

ESKİŞEHİR'in Tepebaşı Belediyesi'nin temizlik işçilerinden oluşan Eko Şov Ritim Grubu, Datça'da keyifli bir performans sergiledi. Çöp kovaları, çöp kutuları ve kürek gibi günlük çalışmalarında kullandıkları araç gereçleri enstrüman olarak kullanan grubun konseri, tam not aldı.


Datça Kültür Sanat Dayanışma (DKSD) grubu tarafından düzenlenen 'Can Yücel Kültür Sanat Festivali', Eskişehir'in Te...

30.04.2018

Farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için kaçırılmaz fırsat. 3 günlük eğitimle

KOKU’nun sürprizlerle dolu büyük dünyasına girebilirsiniz.

“Kokular Kitabı”, “Parfümler” ve “Kültürler” adlı üç kitabın yazarı Parfümör ve

Koku uzmanı Vedat Ozan 11-12-13 Mayıs tarihlerinde İzmir’de “Koku Temel

Eğitimi” dersi veriyor.

Koku temel eğitimi dersi ile “KOKU” hakkında yepyeni ve benzersiz deneyimler

kazanma şans...

Please reload

Tanıtılan Yazılar

Vicdansızlar kirletti, gönüllüler temizledi!

23/6/2018

1/50
Please reload

Son Paylaşımlar
Please reload

Arşiv
Please reload

Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin