top of page

Gizlilik Politikası

[Geliştirici/Datca Onair], uygulamayı [açık kaynak/ücretsiz/ücretsiz/reklam destekli/ticari] uygulama olarak oluşturdu. Bu HİZMET, [Geliştirici/Datca Onair] tarafından [ücretsiz olarak] sağlanmaktadır ve olduğu gibi kullanılması amaçlanmıştır.

Bu sayfa, herhangi birinin [benim/bizim] Hizmetimizi kullanmaya karar vermesi durumunda, Kişisel Bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesiyle ilgili  politikalarımız hakkında ziyaretçileri bilgilendirmek için kullanılır.

[Datca Onair] Hizmetimizi kullanmayı seçerseniz, bu politikayla ilgili bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. [Datca Onair] tarafından toplanan Kişisel Bilgiler, Hizmeti sağlamak ve iyileştirmek için kullanılır. Bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasında belirtilen durumlar dışında kimseyle kullanmayacağız veya paylaşmayacağız.

Bu Gizlilik Politikasında kullanılan terimler, bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe adresinden erişilebilen Şartlar ve Koşullarımızdaki anlamlarla aynıdır.

Bilgi Toplama ve Kullanma

Daha iyi bir deneyim için, Hizmetimizi kullanırken  bize belirli kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler vermenizi isteyebilir[buraya topladığınız diğer her şeyi ekleyin, örneğin kullanıcı adı, adres, konum, resimler]  talep [cihazınızda tutulacak ve [Datca Onair] tarafından hiçbir şekilde toplanmayacak]/[bizim tarafımızdan saklanacak ve bu gizlilik politikasında açıklandığı şekilde kullanılacaktır].

Uygulama, sizi tanımlamak için kullanılan bilgileri toplayabilecek üçüncü taraf hizmetleri kullanır.

Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların gizlilik politikasına bağlantı

Günlük Verileri

[Datca Onair], Hizmetimizi her kullandığınızda, uygulamada bir hata olması durumunda  telefonunuzda Günlük adı verilen veri ve bilgileri (üçüncü taraf ürünler aracılığıyla) topladığımızı bildirmek istiyoruz. Veri. Bu Günlük Verileri, cihazınızın İnternet Protokolü (“IP”) adresi, cihaz adı, işletim sistemi sürümü, [benim/bizim] Hizmetimizi kullanırken uygulamanın yapılandırması, Hizmeti kullandığınız saat ve tarih gibi bilgileri içerebilir. ve diğer istatistikler.

Kurabiye

Tanımlama bilgileri, genellikle anonim benzersiz tanımlayıcılar olarak kullanılan az miktarda veri içeren dosyalardır. Bunlar, ziyaret ettiğiniz web sitelerinden tarayıcınıza gönderilir ve cihazınızın dahili belleğinde saklanır.

Bu Hizmet, bu "çerezleri" açıkça kullanmaz. Ancak uygulama, bilgi toplamak ve hizmetlerini iyileştirmek için "çerezler" kullanan üçüncü taraf kod ve kitaplıkları kullanabilir. Bu tanımlama bilgilerini kabul etme veya reddetme seçeneğine sahipsiniz ve cihazınıza bir tanımlama bilgisinin ne zaman gönderildiğini bilirsiniz. Tanımlama bilgilerimizi reddetmeyi seçerseniz, bu Hizmetin bazı bölümlerini kullanamayabilirsiniz.

Servis sağlayıcıları

[Ben/Biz] aşağıdaki sebeplerden dolayı üçüncü taraf şirket ve şahısları istihdam edebiliriz:

  • Hizmetimizi kolaylaştırmak için;

  • Hizmeti bizim adımıza sağlamak için;

  • Hizmetle ilgili hizmetleri gerçekleştirmek için; veya

  • Hizmetimizin nasıl kullanıldığını analiz etmemize yardımcı olmak için.

[Ben/Biz] bu Hizmetin kullanıcılarına, bu üçüncü tarafların Kişisel Bilgilerine erişimi olduğunu bildirmek istiyoruz. Bunun nedeni ise kendilerine verilen görevleri bizim adımıza yerine getirmektir. Ancak, bilgileri ifşa etmemek veya başka bir amaçla kullanmamakla yükümlüdürler.

Güvenlik

[Ben/Biz] Kişisel Bilgilerinizi bize sağlama konusundaki güveninize değer veriyoruz, bu nedenle ticari olarak kabul edilebilir koruma yöntemlerini kullanmaya çalışıyoruz. Ancak internet üzerinden hiçbir aktarım yönteminin veya elektronik depolama yönteminin %100 güvenli ve güvenilir olmadığını ve [Ben/Biz] mutlak güvenliğini garanti edemeyeceğimizi unutmayın.

Diğer Sitelere Bağlantılar

Bu Hizmet, diğer sitelere bağlantılar içerebilir. Bir üçüncü taraf bağlantısına tıklarsanız, o siteye yönlendirileceksiniz. Bu harici sitelerin [ben/bizim] tarafından işletilmediğini unutmayın. Bu nedenle, [Ben/Biz] bu web sitelerinin Gizlilik Politikasını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. [Ben/Biz] herhangi bir üçüncü şahıs sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrole sahip değiliz ve hiçbir sorumluluk üstlenmiyoruz.

Çocukların Gizliliği

Bu Hizmetler 13 yaşın altındaki hiç kimseye hitap etmemektedir. [Ben/Biz] 13 yaşın altındaki çocuklardan kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler toplamıyoruz. [Ben/Biz], 13 yaşın altındaki bir çocuğun [bana/bize] kişisel bilgiler sağladığını fark edersek, [Ben/Biz] bunu sunucularımızdan derhal sileriz. Ebeveyn veya veli iseniz ve çocuğunuzun bize kişisel bilgiler sağladığının farkındaysanız, [Ben/Biz]'in gerekli işlemleri yapabilmesi için lütfen [ben/biz] ile iletişime geçin.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

[Ben/Biz] Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir. [Ben/Biz] bu sayfada yeni Gizlilik Politikasını yayınlayarak herhangi bir değişikliği size bildireceğiz.

Bu politika 2023-01-17 tarihinden itibaren geçerlidir.

Bizimle iletişime geçin

[Benim/bizim] Gizlilik Politikamız hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, adresinden [ben/bizim] ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bu gizlilik politikası sayfası, privacypolicytemplate.net adresinde oluşturulmuş ve App Privacy Policy Generator tarafından değiştirilmiş/oluşturulmuştur.

bottom of page